Įstaigos rekvizitai

Savivaldybės biudžetinė įstaiga (BĮ)
Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC)

Įstaigos kodas 1882 04815
Adresas: Bažnyčių g. 4, LT-91246, Klaipėda
Banko sąskaita: LT177300010138828478, Swedbank

Padaliniai

Administracija

Adresas Bažnyčių g. 4, LT-91246, Klaipėda

Tel. nr. +370 46 310 357

El. paštas administracija@kkkc.lt

Darbo laikas

Pirmadienis–ketvirtadienis 08:00–17:00

Penktadienis 08:00–16:00

Pietų pertrauka 08:00–17:00

Šeštadienis–sekmadienis Nedirba

KKKC parodų rūmai

Adresas Didžioji Vandens g. 2, LT-91246, Klaipėda

Kasos tel. nr. +370 46 314 443

Darbo laikas

Pirmadienis–antradienis Nedirba

Trečiadienis–Sekmadienis 11:00–19:00

Darbuotojai

Vadovas

Ignas Kazakevičius
+370 46 420 700
direktorius@kkkc.lt

Direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai

Ona Bajorinienė
+370 46 410 073
ona@kkkc.lt

Direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriems reikalams

Jelena Žuramskienė
+370 46 314 445
jelena@kkkc.lt

Administratorė

Indrė Jočienė
+370 46 310 357
administracija@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Meno rezidentūros, edukacinių seminarų ir kitų renginių veiklai

Inga Norkūnienė
+370 618 145 06
inga@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Parodinio plano sudarymo ir parodų logistikos veiklai

Marina Rondareva
+370 602 21167
marina@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Kultūros portalo redaktorė

Irma Stasiulienė
+370 645 445 81
marina@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų edukacijai

Rūta Petniūnaitė
+370 650 717 04
edukacija@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Viešieji pirkimai

Ilona Kontautienė
+370 46 410 054
ilona@kkkc.lt