Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) siūlo įvairiakryptes edukacines veiklas vaikams ir jaunimui, kūrybinius užsiėmimus šeimoms bei ekskursijas pagal jūsų poreikius ir pageidavimus.

INTEGRUOTOS PAMOKOS parodinėse erdvėse. Klaipėdos miesto bei regiono mokyklas kviečiame derinti savo pamokų programas su meno ir kultūros lauku. Mokytojai kartu su KKKC edukatoriais paruošia ir įgyvendina tiksliųjų, humanitarinių, gamtos mokslų užsiėmimus, kartu su mokiniais ieško kūrybiškų sprendimų ir bendradarbiavimo būdų. Netradiciniai mokymosi per patyrimą metodai ugdo XXI a. gebėjimus: komunikaciją, komandinį darbą, kritinį mąstymą.

EKSKURSIJOS SU ŠUNIMI ASISTENTU. Moksleivių grupes kviečiame susipažinti su įstaigoje dirbančių žmonių profesijomis ir pamatyti, kaip rengiamos parodos. Kartą per mėnesį, dieną prieš naujos parodos atidarymą, po Parodų rūmus jus lydės gidas kartu su asistentu – sumaniuoju šunimi.   

EKSKURSIJA SU GIDU, projektas MINKŠTAI ir kitos veiklos negalias turinčių asmenų bendruomenėms. Siekiant integruoti socialinę atskirtį patiriančius parodų lankytojus, kviečiame negalias turinčių asmenų bendruomenes, centrus į pritaikytas ekskursijas su gidu bei išbandyti projektą MINKŠTAI. Šis projektas – tai menininkės L. Jaruševičiūtės sukurti natūralios vilnos objektai, skirti nuraminti emocijas bei padėti susitelkti, skatinti vaizduotę bei netiesiogiai ugdyti meno estetikos pojūčius.

PAŽINTINĖS EKSKURSIJOS visoms amžiaus grupėms (moksleiviams su lydinčiu mokytoju, suaugusiųjų grupėms ir pan.). Susipažinsite su menininkų ir jų kūrinių istorijomis, procesais, vykstančiais vietos ir pasaulio kultūros lauke, į meno kūrinius pažvelgsite be išankstinių vertinimų ir galėsite gido paklausti to, ko nedrįsote parodų atidarymų metu. 

ŠEŠTADIENIAI ŠEIMOMS – reguliarūs renginiai, skirti pažinti meną kartu su artimaisiais – šeimos nariais, draugais ar bičiuliškais kaimynais. Užsiėmimai organizuojami pirmąjį šeštadienį po kiekvienos naujos parodos atidarymo ir paskutinį šeštadienį parodai baigiantis. Dalyviai turi galimybę tiesiogiai susipažinti su parodų autoriais, kuratoriais, išgirsti istorijas iš pirmų lūpų, užduoti klausimus, diskutuoti arba užsiimti kūrybine veikla.

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras atviras visiems!

Į kūrybinius užsiėmimus ir edukacines ekskursijas būtina registruotis iš anksto.

Detalesnė informacija ir registracija:
KKKC Kultūrinės veiklos vadybininkė (vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų edukacijai) tel.: +370 650 717 04, el. p.: edukacija@kkkc.lt

Edukacijų rūšys

Ekskursija su gidu

Ekskursijos su šunimi asistentu

Integruotos pamokos

Kita

PAŽINTINĖS EKSKURSIJOS

PROGRAMA "TYRINĖJIMO MENAS"

PROJEKTAS "MINKŠTAI"

Šėštadieniai šeimoms